Senklube markası olarak ihtiyacınız olan tüm metal işleme ve endüstriyel yağ ürünlerini üretmeye ant içtik!

Sektörümüze dair tüm kalite ve yetki sertifikalarını edinerek, titiz laboratuvar çalışmalarımız ile size en kaliteli ürünü sunmaya devam ediyoruz...

 

SENKLUBE HAKKINDA

Bizler, 2H ENDÜSTRİYEL YAĞLAR olarak ülkemiz sanayisinin uzun yıllardır lokomotifleri olan talaşlı imalat, gıda, tekstil, demir-çelik sanayi v.b. gibi sektörler doğal olarak bizlerin en üst düzeyde gayret gösterdiği ana faaliyet konularımızdandır.

Özellikle son dönemde by sektörlerdeki maliyetleri düşürme, kaliteyi artırma ve uluslararası rekabet gücünü kaybetmeme çabaları çerçevesinde bizlerin de sektöre olan anlamlı katkıları gün geçtikçe artmaktadır. Sektörün hizmetine sunduğumuz tüm ürünlerimizin stoklarımızda sürekli bulunduğunu ayrıca belirtmek isteriz.

Ana ilkesi, üründe ve hizmette kalite olan firmamız, eğitimli teknik kadrosu ve yağlama konusundaki vermiş olduğu eşsiz eğitim ve teknik desteği, işletmenizdeki uygulamalarda sorunları çözmek ve mevcut uygulamaları, iyileştirmeyi ve işletmenize ciddi kazançlar sağlamayı hedeflemektedir. Tüm teknik sorularınız ve katalogumuzda yer almayan ürünlerimiz ile ilgili bizimle iletişime geçiniz.

Sizlere hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, işlerinizde başarılar dileriz.

VİZYON VE MİSYON

SENKLUBE olarak Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracatımız ile ülkemize katma değerli yatırımlarda bulunmak, müşterilerimizin tüm problem ve ihtiyaçlarını çözmek ve bu hassasiyetimizi ilelebet sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

Son teknoloji laboratuvar yatırımlarımız ve hızlı/güvenilir lojistik çözümlerimiz ile müşterilerimize satış sonrası teknik destek hizmeti de sunarak, %100 müşteri memnuniyetini kazanmayı hedefleriz.

2H gücü ile markalaşan Senklube olarak savunduğumuz bir prensip var... Pahalı yatırımlar, doğru çözümler ile korunur!

SERTİFİKA 1

SERTİFİKA 2

SERTİFİKA 3

SERTİFİKA 4