Senklube markası olarak ihtiyacınız olan tüm metal işleme ve endüstriyel yağ ürünlerini tüm titizliğimizle laboratuvar analizinden geçiriyor ve proses/sektörünüze en uygun yağı nasıl kullanacağınız konusunda ücretsiz danışmanlık sağlıyoruz.

Satış sonrası hizmet konusundaki tutumumuz sayesinde, kaliteli ürünler sunduğumuz müşterilerimizin hizmet memnuniyetini artırıyoruz.

 

TEKNİK DESTEK HİZMETİ

Müşterilerimize mesai saati tanımaksızın ihtiyaç duydukları ve sektörümüze ilişkin her konuda destek oluyor ve karşılaştıkları problemleri çözmeleri için telefonla veya ziyaret ederek teknik destek hizmeti sağlıyoruz.

Pahalı yatırımlar, doğru çözümler ile korunur!

PERİYODİK BAKIM HİZMETİ

İşletme hacmi ne olursa olsun firmamızdan profesyonel Periyodik Bakım Hizmeti alan müşterilerimize özel olarak danışmanlık yapıyor ve makinaların yağlama sürelerini, miktarlarını ve tazeleme periyotlarını biz takip ediyor, uyguluyoruz.

Pahalı yatırımlar, doğru çözümler ile korunur!

YAĞLAMA EĞİTİM HİZMETİ

Müşterilerimizin bizden satın aldığı yağların kullanım alanları, periyotları, bakım süreçleri ve dozları hakkında eğitimler veriyoruz. Büyük işletme/mega fabrikalar için seminer düzenlemekteyiz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pahalı yatırımlar, doğru çözümler ile korunur!

ANALİZ VE RAPOR HİZMETİ

Makinalarınızın yağ tüketme seviyesini, mevcut durumunu, ihtiyaç duyduğu yağ tipi ve miktarını analiz ediyor sizleri bilgilendiriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an size kalıcı çözümler sunmaktan onur duyarız.

Pahalı yatırımlar, doğru çözümler ile korunur!

HİZMET TALEP FORMU